Firma "HARPro" istnieje od 1994 roku. W obecnej formie działamy od 2001 roku. Od początku działalności naszym założeniem było oferowanie wysokiej jakości świadczonych usług. Jako małe przedsiębiorstwo, pragniemy docierać bezpośrednio do potrzeb klienta. Obsługujemy tereny Warszawy oraz gminy położone na trasie Warszawa - Grodzisk Mazowiecki.

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM
    Staramy się być jak najlepszym doradcą informatycznym dla naszych klientów. Nasza firma cieszy się dużym uznaniem wśród klientów instytucjonalnych, którzy korzystają ze stałej współpracy z nami. Dokładamy wszelkich starań, abyśmy byli otwarci na szeroko zakrojoną współpracę. Oferujemy ciągłe wsparcie techniczne, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania małych i większych przedsiębiorstw. W skład standartowej umowy serwisowej wchodzą:

  • Naprawa wszelkich awarii sprzętu komputerowego;
  • Pomoc telefoniczna i zdalne rozwiązywanie problemów;
  • Administracja sieciami komputerowymi, serwerami, urządzeniami dostępowymi;
  • Konserwacje sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego;
  • Kompleksowe zaopatrzenie w artykuły i sprzęt branży informatycznej;
  • Współpraca i nadzór nad usługami innych firm(Internet, systemy księgowe, zewnętrzne serwisy gwarancyjne);

SERWIS SPRZĘTU
    Zdobyte doświadczenie i umiejętności w zakresie serwisu komputerowego zapewniają naszym klientom profesjonalną i rzetelną obsługę. O jakości naszych usług serwisowych świadczy duże grono stałych klientów, którzy głównie cenią sobie wysoką jakość, terminowość, krótki czas realizacji oraz miłą i cierpliwą obsługę. Zajmujemy się głównie naprawą komputerów i drukarek. Ponadto oferujemy naszym klientom bardzo przystępne warunki dotyczące naprawy urządzeń peryferyjnych.

SPRZEDAŻ SPRZĘTU
    Dzięki naszej działalności serwisowej nabyliśmy doświadczenia w zakresie oceny jakości podzespołów komputerowych. Naszym klientom możemy zaoferować elementy w 100% kompatybilne i pozytywnie zaakceptowane przez nasz serwis. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę urządzeń peryferyjnych. Staramy się zapewnić klientom najkorzystniejsze ceny, dlatego też zrezygnowaliśmy z utrzymywania magazynu elementów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować urządzenia w korzystnych i najaktualniejszych cenach już następnego dnia od złożenia zamówienia.

SPRZEDAŻ i WDROŻENIA OPROGRAMOWANIA
    Naszym klientom oferujemy zarówno gotowe oprogramowanie światowych i polskich producentów, jak również proste programy pisane na indywidualne zamówienie. Oczywiście nie pozostawiamy klientów bez pomocy po sprzedaży oprogramowania, oferujemy pełne wsparcie przy instalacji i wdrożeniu, jak również audyty legalności posiadanego już oprogramowania.

SPRZEDAŻ i DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH
    Doświadczenie w serwisie pozwoliło nam na wyselekcjonowanie odpowiedniej jakości materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy zarówno oryginalne tusze i tonery do drukarek, jak i najlepszej jakości zamienniki.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!